Our Bakery

Products

Pasākumi Baltezerā
 
Pasākumi Vanaga Ligzda

KĀZAS

BANKETI

BĒRNU BALLĪTES

Kūka_Dzimšanas_diena_balts.png

DZIMŠANAS DIENAS

KOORPORATĪVIE PASĀKUMI

Bēres puķes.png

BĒRU MIELASTI

Vanaga Ligzda pasākumu telpas
Vanaga Ligzda pasākumu telpas
Vanaga Ligzda pasākumu telpas
Image by Adrien Olichon

KĀZAS

Vanaga Ligzda ir ideāli piemērota vieta kāzu svinēšanai. Mūsu restorāna pavāru veikums apmierinās gan tradicionālu vērtību piekritējus, gan gardēžus. Svinību norisei piedāvājam dažādas telpas – gan Lielo zāli un Grillbāru, kā arī kamīnzāli ar skatu uz Baltezeru. Sadarbībā ar vairākiem pasākumu rīkotājiem, vadītājiem un dekorētājiem atradīsim jums atbilstošājo formātu, un padarīsim jūsu pasākumu atmiņā paliekošu. 

Vanaga Ligzda Svinības Baltezerā
 
Image by Adrien Olichon
Vanaga Ligzda Semināri Baltezerā

SEMINĀRI

Šī būs ideāla vieta, kur aizvadīt semināru vai apmācības ārpus pilsētas – prom no ikdienas steigas, mierīgā un privātā atmosfērā. Esot šeit, būs grūti noticēt, ka atrodaties tikai īsa brauciena attālumā no Rīgas centra. 

Bieži vien ir svarīgi, lai telpas semināriem būtu viegli pielāgojamas dažādam dalībnieku skaitam un pasākuma mērķim. Mēs nodrošināsim visu nepieciešamo aprīkojumu sekmīga semināra veikšanai - projektors, tāfele, ūdens, papīrs un uzlādējos kafijas pauzes ar uzkodām.

 
Image by Adrien Olichon

BĒRU MIELASTI

Galvenais bēru mielasta mērķis – izrādīt cieņu aizgājējam, pagodināt viņu ar labu vārdu, atcerēties jaukus momentus saistītus ar aizgājēju, viņa sasniegumus un labos darbus. Bēru mielastam jābūt tradicionālam un pienācīgam, aizvadot aizgājošo.

Mēs organizējam bēru mielastus, lai jums grūtā brīdī nevajadzētu patstāvīgi domāt par tādām lietām kā ēdienkarte, viesu sasēdināšana un par visām tradīcijām, kuras jāievēro. Mēs saprotam, ka šis brīdis ir grūts un apzinamies, ka katra situācija ir induviduāla, līdz ar to esam pretīmnākoši izmaiņām, uzklausot viesu velmes un prasības.

Vanaga Ligzda Bēru mielasti Baltezerā
 
Image by Adrien Olichon
Vanaga Ligzda svinību rīkošana

SVINĪBAS

Vienmēr labāk nosvinēt nekā nesvinēt. Dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu jubilejas un citas jubilejas ir pelnījušas, lai tās atzīmētu ar glanci. Un neaizmirstam par bērnu ballītēm! Lielas vai mazas – Vanaga Ligzdā ikkatras svinības atradīs piemērota lieluma telpas un atmosfēru.

 
Vanaga Ligzda

Ideāli izdevies vakars Vanaga Ligzdā. Svinot savu 35. dzimšanas dienu, tiešām, spēju  aizmirsties no ikdienas steigas un paļāvos uz Vanaga Ligzdas komandu. Teikšu, tā - nepievīla. Pasākums tiešām paliks atmiņā uz mūžu. Paldies atsaucīgajam personālam un vadībai.

JĀNIS

INSTAGRAMS

KONTAKTI

"Vanagi", Baltezers, Ādažu novads, LV-2164

©2020 Vanaga Ligzda

  • Facebook
  • Instagram
  • TripAdvisor

Visas Tiesības Aizsargātas