top of page

Our Bakery

Products

ATMIŅĀ PALIEKOŠI

PASĀKUMI

Strīpa_balta.png

Mēs parūpēsimies par jūsu īpašo dienu!

Piesakies Šeit
Pasākumi Baltezerā

ATMIŅĀ PALIEKOŠI

PASĀKUMI

Logo_ikona_krāsota.png

Mēs parūpēsimies par jūsu īpašo dienu!

PRIVĀTI PASĀKUMI

Pieejamas 3 viesmīlīgas un mājīgas telpas saviesīgiem pasākumiem. Spējam uzņemt līdz pat 100 viesiem. Pasākumu zāles piemērotas jubileju svinībām, kāzām, konferencēm, banketiem, koorparatīvajiem pasākumiem, meistarklasēm, bēru mielastiem. Izvēlies piemērotāko zāli savam pasākumam – atstatus no trokšņiem, ar nepieciešamo ietilpību un noskaņu. Mēs parūpēsimies par Jūsu īpašo dienu!

Pasākumi
Pasākumi Vanaga Ligzda
Kāzas_balts.png

KĀZAS

Glāzes_Balts.png

BANKETI

Bērnu ballītes.png

BĒRNU BALLĪTES

Kūka_Dzimšanas_diena_balts.png

DZIMŠANAS DIENAS

Korporatīvi_pasākumi_balts.png

KOORPORATĪVIE PASĀKUMI

Bēres puķes.png

BĒRU MIELASTI

LIELĀ ZĀLE

IMG_5026.jpg
GALERIJU
APSKATĪT
user.png

70 personas

area.png

138 m2

Terase.png

Āra terase

VANAGA LIGZDA on white.png

Šī būs ideāla izvēle kādam lielākam dzīves notikumam - kāzu, dzimšanas dienas svinībām vai kādam koorporatīvam pasākumam. Plašās telpas dos iespēju radoši izspausties ar aktivitātēm vai priekšnesumiem. Papildus zālei pieejams plašs iekšpagalms, ieskauts priežu kokos ar modernu āra terasi un grillu.

KAMĪNZĀLE

Kamīnzāle - 1.HEIC
GALERIJU
APSKATĪT
user.png

25 personas

area.png

57 m2

Kamīns.png

Kamīns

VANAGA LIGZDA on white.png

Perfekta izvēle mazākām svinībām vai pasēdēšanai, vienkārši, draugu lokā. Gaišās telpas, augstie griesti un dzīvā uguns palīdzēs padarīt jūsu pasākumu siltāku un tajā pašā laikā greznāku. Viesu ērtībām pieejams arī balkons, no kura paveras lielisks skats uz ezeru, kas visiem ļaus netikai izbaudīt mājīgo telpu gaisotni, bet arī Lielā Baltezera ainaviskos skatus.

Image by Adrien Olichon
Logo_ikona_krāsota.png

KĀZAS

Vanaga Ligzda ir ideāli piemērota vieta kāzu svinēšanai. Mūsu restorāna pavāru veikums apmierinās gan tradicionālu vērtību piekritējus, gan gardēžus. Svinību norisei piedāvājam dažādas telpas – gan Lielo zāli un Grillbāru, kā arī kamīnzāli ar skatu uz Baltezeru. Sadarbībā ar vairākiem pasākumu rīkotājiem, vadītājiem un dekorētājiem atradīsim jums atbilstošājo formātu, un padarīsim jūsu pasākumu atmiņā paliekošu. 

Vanaga Ligzda Svinības Baltezerā
VAKARU
PIESAKI SAVU
Kāzas
Image by Adrien Olichon
Logo_ikona_krāsota.png
Vanaga Ligzda Semināri Baltezerā
SEMINĀRAM
PIESAKIES

SEMINĀRI

Šī būs ideāla vieta, kur aizvadīt semināru vai apmācības ārpus pilsētas – prom no ikdienas steigas, mierīgā un privātā atmosfērā. Esot šeit, būs grūti noticēt, ka atrodaties tikai īsa brauciena attālumā no Rīgas centra. 

Bieži vien ir svarīgi, lai telpas semināriem būtu viegli pielāgojamas dažādam dalībnieku skaitam un pasākuma mērķim. Mēs nodrošināsim visu nepieciešamo aprīkojumu sekmīga semināra veikšanai - projektors, tāfele, ūdens, papīrs un uzlādējos kafijas pauzes ar uzkodām.

Semināri
Image by Adrien Olichon
Logo_ikona_krāsota.png

BĒRU MIELASTI

Galvenais bēru mielasta mērķis – izrādīt cieņu aizgājējam, pagodināt viņu ar labu vārdu, atcerēties jaukus momentus saistītus ar aizgājēju, viņa sasniegumus un labos darbus. Bēru mielastam jābūt tradicionālam un pienācīgam, aizvadot aizgājošo.

Mēs organizējam bēru mielastus, lai jums grūtā brīdī nevajadzētu patstāvīgi domāt par tādām lietām kā ēdienkarte, viesu sasēdināšana un par visām tradīcijām, kuras jāievēro. Mēs saprotam, ka šis brīdis ir grūts un apzinamies, ka katra situācija ir induviduāla, līdz ar to esam pretīmnākoši izmaiņām, uzklausot viesu velmes un prasības.

Vanaga Ligzda Bēru mielasti Baltezerā
MIELASTAM
PIESAKIES
Bēru mielasti
Image by Adrien Olichon
Logo_ikona_krāsota.png
Vanaga Ligzda svinību rīkošana
VAKARU
PIESAKI SAVU

SVINĪBAS

Vienmēr labāk nosvinēt nekā nesvinēt. Dzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu jubilejas un citas jubilejas ir pelnījušas, lai tās atzīmētu ar glanci. Un neaizmirstam par bērnu ballītēm! Lielas vai mazas – Vanaga Ligzdā ikkatras svinības atradīs piemērota lieluma telpas un atmosfēru.

Svinības
IMG_3729.jpg
Logo_ikona_krāsota.png

Ideāli izdevies vakars Vanaga Ligzdā. Svinot savu 35. dzimšanas dienu, tiešām, spēju  aizmirsties no ikdienas steigas un paļāvos uz Vanaga Ligzdas komandu. Teikšu, tā - nepievīla. Pasākums tiešām paliks atmiņā uz mūžu. Paldies atsaucīgajam personālam un vadībai.

JĀNIS

bottom of page