top of page
viesnīcas numuriņš.jpg

PATĪKAMA ATMOSFĒRA

VIESNĪCA

Logo_ikona_krāsota.png

Ērts novietojums, gaumīgs iekārtojums un netraucēts naktsmiers - tas viss un vel vairāk sagaidīs Jūs izvēloties mūsu viesnīcu

LIne Logo.png
VANAGA LIGZDA on white.png

Viesnīca “Vanaga Ligzda” atrodas vienā no skaistākajām ciemiem Pierīgā. Ieskauta priežu koku ielokā un vienu no skaistākajiem un tīrakajiem ezeriem Latvijā.

Netraucētam naktsmieram piedāvājam 11 labiekārtotus numurus ar visu nepieciešamo viesu ērtībām - bezvadu internets, bezmaksas autostāvvieta, vēlo iebraukšanu un izbraukšanu. Viesiem piedāvājam nesteidzīgas brokastis mūsu restorānā.

Pie mums Jūs varēsiet izbaudīt nesteidzīgu atpūtu, aizbēgt no pilsētas burzmas un atveldzēties - baudot mājīgas un gardas maltītes mūsu restorānā vai karsējoties mūsu pirtiņā noņemot saspringto ikdienas fonu.

Numuriņu rezervācija
Image by Adrien Olichon
Logo_ikona_krāsota.png
KLUSA

GRILLĒŠANAS ZONA

Viesnīcas apmeklētājiem arī piedāvājam vietu kur iespējams netraucēti grillēt, pašiem, savus mīļākos ēdienus no mūsu sagatevēm vai pašu. Pieguļošā territorija paver apburošu skatu uz Baltezeru un grillēšanas zona ir aprīkota ar visu nepieciešamo aprīkojumu, lai iekurtu grillu un sāktu grillēt. Lai rezervētu savu vietu sazinieties ar mums laicīgi. 

bottom of page