AUSTRUMEIROPAS VIRTUVE

RESTORĀNS

Mājīgs ģimenes restorāns, gards ēdiens, pasniegts mājīgā gaisotnē. Gatavots ar mīlestību no augstākā labuma sastāvdaļām

PAR MUMS

Vanaga Ligzda ir ģimenes veidots restorāns, kurš rūpējas par viesu labsajūtu un apetīti vairāk kā 15 gadus. Kā zināms, mīlestība iet caur vēderu, tāpēc mēs nebaidāmies tos piepildīt un vairot pozitīvās emocijas.

Interjers ieskauj restorāna nosaukumu – dabīga koka mēbeles, zari, putni, kalni, kas kalpo par mājīgu un siltu fonu, būtiskajam – mierīgai atmosfērai un gardam ēdienam.

Vēlām brokastīm, gardām pusdienām, vakaram ar draugiem, kādai īpašai iziešanai vai atmiņā paliekošām svinībām – šajā ziņā Vanaga Ligzda parūpēsies par jūsu labsajūtu.

Vanaga Ligzda interjers
Vanaga Ligzda
 

VIESNĪCA

Viesnīca “Vanaga Ligzda” atrodas vienā no skaistākajām vietām Latvijā. Ieskauta priežu koku ielokā ar apburošu skatu uz Baltezeru, tiek piedāvāti 11 labiekārtoti nummuri nakšņošanai

RESTORĀNS

Restorāns piedāvā

baudīt gardus ēdienus no svaigiem un rūpīgi izlasītiem produktiem, sadarbojoties ar vietējām

zemnieku saimniecībām

ROTAĻLAUKUMS

Esam padomājuši kā par lielajiem, tā arī par mazajiem, nodrošinot bērnu stūrīti, kur bērni varēs spēlēties, vecākiem uz brīdi atļaus ievilkt elpu no ikdienas un netraucēti izbaudīt maltīti

PASĀKUMI

Katrs pasākums kā jums, tā arī mums ir īpašs un notiek tikai vienu reizi, līdz ar to cenšamies to padarīt pēc iespējas atmiņā paliekošāku un neaizmirstamāku. Piedāvājam dažā tipa telpas, pielāgotas dažām prasībām un gaumēm

GARDA UN KRAUŠĶĪGA

ĒDIENKARTE

Mēs lepojamaies ar mūsu plašo ēdienkarti, kas ir piepildīta ar dažādām garšām. Gan lielais, gan mazais - katrs spēs atrast tieši savai gaumei piemēroto maltīti. Ēdiens tiek gatavots no svaigiem, dabīgiem un kvalitatīviem produktiem.

 
Vanaga Ligzda ēdiens

Burvīgs interjers, jaukas oficiantes, lielas porcijas un gardi ēdieni. Viss ko var vēlēties. Liels paldies pavāriem un apkalpojošajam personālam. Vakars izdevies!

ANNA

INSTAGRAMS

KONTAKTI

"Vanagi", Baltezers, Ādažu novads, LV-2164

©2020 Vanaga Ligzda

  • Facebook
  • Instagram
  • TripAdvisor

Visas Tiesības Aizsargātas